MET Gala 2021 – zobacz najciekawsze stylizacje

MET Gala 2021 – zobacz najciekawsze stylizacje

MET Gala od ponad 70 lat odbywa się w Metropolitan Museum od Art i jest jednym z największych wydarzeń modowych w show-biznesie. Niektórzy wręcz nazywają ją ,,Modowymi Oscarami”. I chociaż tegoroczna uroczystość odbyła się z opóźnieniem, gwiazdy nie zawiodły i wysoko postawiły poprzeczkę. Stylizacje celebrytów miały stanowić reinterpretację tematu przewodniego wystawy. W tym roku brzmiał on ,,American Independence”, czyli ,,Amerykańska niezależność”. Sprawdźmy, jak poradzili sobie ulubieńcy całego świata!

 

Billie Eilish

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

źródło: @billieeilish/instagram.com

 

Justin Bieber i Hailey Bieber

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

źródło: @justinbieber/instagram.com

 

Kendall Jenner

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

źródło: @kendalljenner/instagram.com

 

Rihanna

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez R I H A N N A (@ririgalbadd)

źródło: @ririgalbadd/instagram.com

 

J Balvin

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez J Balvin (@jbalvin)

źródło: @jbalvin/instagram.com

 

Shawn Mendes i Camila Cabello

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

źródło: @shawnmendes/instagram.com

 

Kim Kardashian West

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

źródło: @kimkardashian/instagram.com

 

Barbie Ferreira

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez barbie ferreira (@barbieferreira)

źródło: @barbieferreira/instagram.com

 

Keke Palmer

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BIG BOSS 🔑🔑 (@keke)

źródło: @keke/instagram.com

 

Lil Nas X

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

źródło: @lilnasx/instagram.com

 

Donatella Versace

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Donatella Versace (@donatella_versace)

źródło: @donatella_versace/instagram.com

 

Maluma

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Donatella Versace (@donatella_versace)

źródło: @donatella_versace/instagram.com

 

Megan Fox

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

źródło: @meganfox/instagram.com

 

Jennifer Lopez

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

źródło: @jlo/instagram.com

 

Winnie Harlow

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow)

źródło: @winnieharlow/instagram.com

 

Kate Hudson

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

źródło: @katehudson/instagram.com

 

Lili Reinhart

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

źródło: @lilireinhart/instagram.com

 

Zoey Deutch

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Versace (@versace)

źródło: @versace/instagram.com

 

Taylor Hill

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Versace (@versace)

źródło: @versace/instagram.com

 

Cara Delevingne

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

źródło: @caradelevingne/instagram.com

 

Channing Tatum

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Versace (@versace)

źródło: @versace/instagram.com

 

Anja Rubik

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

źródło: @anja_rubik/instagram.com

 

Emily Ratajkowski

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

źródło: @emrata/instagram.com

 

Która z kreacji podoba Ci się najbardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Powrót do góry